Jak do Dublinu na Světové setkání rodin 2018?

Papež František zve rodiny celého světa na setkání do Irska, které proběhne v Dublinu od 21. – 26. srpna 2018. První část setkání od středy 22. do pátku 24. srpna tvoří teologicko-pastorační kongres, poté následuje v sobotu v podvečer setkání pro rodiny pojaté jako slavnostní koncert a setkání vyvrcholí pontifikální mší svatou v neděli dopoledne. 

Podrobnosti o Setkání jsou k dispozici níže a jsou překládány z oficiální stránky světového setkání www.worldmeeting2018.ie .

Cestovní kancelář Miklastour bude pořádat na Setkání letecký zájezd. Zájemcům nabízí program ve dnech 21. – 24. srpna formou fakultativních výletů po Irsku, poté účast na sobotním a nedělním programu světového setkání. Předběžná cena zpáteční letenky je 7 000,-, při dostatečném počtu účastníků nad 18 let bude cena letenky pro děti se slevou (cena nezahrnuje, ubytování, stravu, MHD, apod.). Pro účastníky z Česka hledá Miklastour co nejlevnější a nejvhodnější společné ubytování a další slevy v rámci oficiálního programu. Pro ty, kteří jsou rozhodnutí, že na setkání pojedou, hlaste se, prosím, obratem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nejpozději pak do 20.11.2017. Cestovní kancelář Miklastour nabízí také dalším zájemcům pomoc při registraci na teologicko-pastorační kongres, nebo při zajištění individuální letenky a ubytování.

Štítky: Dublin Světové setkání rodin 2018 Události